Primož Roglič: “Veci sa zlepšujú.”

zdroj: twitter.com/cyclingnewsfeed

Počas víkendu urobila Jumbo-Visma pre svojich fanúšikov event na Zwifte. Zúčastnil sa ho i Primož Roglič (TJB). Ten však napokon riešil technické problémy s pripojením a tak miesto jazdenia porozprával o aktuálnom dianí v Slovinsku, cyklistike a jeho prioritách pre zbytok sezóny.

“Veci sazlepšujú. Môžeme jazdiť vonku, obchody sa otvárajú a ľudia chodia znova do práce. Dúfam, že sa všetko rýchlo vráti do normálu. Moja rodina je v poriadku, všetci sú zdraví. I napriek pandémii je fajn stráviť čas s rodinou. Na Tour de France sa teším. Bude určite ešte niekoľko zmien, no sme radi, že máme aspoň provizórny kalendár. Veľmi chceme, aby Tour bola, no nie je to na nás, aby sme rozhodli. Bolo by super tam mať i fanúšikov.”

Športový riaditeľ Mathieu Heijboer dodáva:

“Máme niekoľko jazdcov čo by zvládli dve Grand Tour, no nie je to možné. Giro a Vuelta sa kryjú, Giro a Tour zase veľmi rýchlo po sebe. V zásade sa musíme pripraviť na Tour de France a odpichneme sa od toho. Otázkou bude i príprava pred Tour de France, obvykle máme viac času vyhodnotiť formu jazdcov, no uvidíme. Tréning máme dobrý, takže sa nie je čoho báť.”

Tímová jazda Jumbo-Visma


Zwift event Jumbo-Vismy
Zwift

 

 

Zdroj: cyclingnews.com, zwift.com

Zdieľaj článok:

Mohlo by vás zaujímať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.