Tour de France: Tímy zverejnili súpisky

Tour de France
Zdieľaj článok:

Sviatok cyklistiky sa nekompromisne blíži a s ním i prvé odhalenia súpisiek. Deväť tímov Pro Tour a dva kontinentálne odhalili mená jazdcov. Žiadneho prekvapenia sme sa nedočkali a tímové súpisky sú podľa predpokladov. Do Tour de France 2015 nám zostáva 8 dní.

FDJ.fr: Thibaut Pinot (Fra), Jeremy Roy (Fra), Sébastien Chavanel (Fra), William Bonnet (Fra), Matthieu Ladagnous (Fra), Arnaud Demare (Fra), Steve Morabito (Swi), Alexandre Geniez (Fra) and Benoît Vaugrenard (Fra)

Ag2r La Mondiale: Romain Bardet (Fra), Mikael Cherel (Fra), Ben Gastauer (Ned), Jean, Christophe Peraud (Fra), Johan Vansummeren (Bel), Patrick Gretsch (Ger) and Alexis Vuillermoz (Fra)

Trek Factory Racing: Julian Arredondo (Col), Fabian Cancellara (Swi), Stijn Devolder (Bel), Laurent Didier (Lux), Markel Irizar (Spa), Bob Jungels (Lux), Bauke Mollema (Ned), Gregory Rast (Swi) and Haimar Zubeldia (Spa)

Team LottoNL-Jumbo: Robert Gesink (Ned), Wilco Kelderman (Ned), Steven Kruijswijk (Ned), Tom Leezer (Ned), Paul Martens (Ger), Bram Tankink (Ned), Laurens Ten Dam (Ned), Jos van Emden (Ned) and Sep Vanmarcke (Bel)

Team Katusha: Alexander Kristoff (Nor), Joaquim Rodriguez (Spa), Giampaolo Caruso (Ita)
Jacopo Guarnieri (Ita), Marco Haller (Aut), Dmitrii Kozonchuk (Rus), Alberto Losada Alguacil (Spa), Tiago Machado (Por) and Luca Paolini (Ita)

Giant-Alpecin: Warren Barguil (Fra), Roy Curvers (Ned), John Degenkolb (Ger), Tom Dumoulin (Ned), Simon Geschke (Ger), Koen De Kort (Ned), Georg Preidler (Aut), Ramon Sinkeldam (Ned) and Albert Timmer (Ned)

Lotto Soudal: Lars Bak (Den), Thomas De Gendt (Bel), Jens Debusschere (Bel), Tony Gallopin (Fra), André Greipel (Ger), Adam Hansen (Aus), Greg Henderson (NZl), Marcel Sieberg (Ger) and Tim Wellens (Bel)

IAM Cycling: Matthias Brändle (Aut), Sylvain Chavanel (Fra), Stef Clement (Ned), Jérôme Coppel (Fra), Martin Elmiger (Swi), Mathias Frank (Swi), Reto Hollenstein (Swi), Jarlinson Pantano (Col) and Marcel Wyss (Swi)

BMC Racing Team: Damiano Caruso (Ita), Rohan Dennis (Aus), Daniel Oss (Ita), Manuel Quinziato (Ita), Samuel Sanchez (Spa), Michael Schar (Swi), Greg Van Avermaet (Bel), Tejay van Garderen (USA) and Danilo Wyss (Swi)

Bora-Argon 18: Jan Barta (Cze), Sam Bennett (Irl), Emanuel Buchmann (Ger), Zakkari Dempster (Aus), Bartosz Huzarski (Pol), Jose Mendes (Por), Dominik Nerz (Ger), Andreas Schillinger (Ger) and Paul Voss (Ger)

MTN-Qhubeka: Edvald Boasson Hagen (Nor), Steve Cummings (GBr), Tyler Farrar (USA), Jacques Janse van Rensburg (RSA), Reinardt Janse van Rensburg (RSA), Merhawi Kudus (Eri), Louis Meintjes (RSA), Serge Pauwels (Bel) and Daniel Teklehaimanot (Eri)

Zdieľaj článok:

Mohlo by vás zaujímať