7. etapa Tirreno – Adriatico 2021: poradie jazdcov na štarte časovky

7. etapa Tirreno - Adriatico 2021 poradie Filippo Ganna

zdroj: LaPresse - Fabio Ferrari

7. etapa Tirreno – Adriatico 2021 poradie v individuálnej časovke. Pozrite si a štartovacie časy poslednej etapy talianskych World Tour pretekov. Kedy štartuje Peter Sagan a Filippo Ganna?

Taliansky majster sveta Ganna má možnosť vyhrať už deviatu v časovku v rade. Tadej Pogačar (UAE) by mal udržať svoje vedenie v celkovom poradí a po UAE Tour 2021 ovládnuť svoje etapové preteky v sezóne. Druhý Wout van Aert (TJB) na neho stráca 1:15 min. Ďalšími favoritmi na dobré umistenenie sú Stefan Küng (FDJ), Jan Tratnik (TBV), Geraint Thomas (INS) alebo Joao Almeida (DQT).

Peter Sagan (BOH) ukončí svoje prvé preteky po nakazení sa koronavírusom. Jeho forma nie je ideálna a bude istý čas trvať, kým dosiahne svoju optimálnu výkonnosť. Nestane sa to ani túto sobotu na Miláno – San Remo, kde má Slovak predbežne namierené.

16. marca 2021
Dĺžka
: 10,1 km
Profil: rovinatá individuálna časovka
Štart (prvý pretekár): 13:00, San Benedetto del Tronto
Predpokladaný dojazd (posledný pretekár): ~16:30, San Benedetto del Tronto
Vysielanie, live prenos: Eurosport 1 od 13:30 alebo Eurosport Player

Profil: 7. etapa Tirreno – Adriatico 2021

7. etapa Tirreno - Adriatico 2021
7. etapa Tirreno – Adriatico 2021. zdroj: tirrenoadriatico.it

7. etapa Tirreno – Adriatico 2021 poradie jazdcov na štarte:

Poradie PRIEZVISKO Meno NÁRODNOSŤ TÍM ČAS_ŠTARTU

1 VIVIANI Attilio ITA COF 13:00:00
2 SABATINI Fabio ITA COF 13:01:00
3 RIVI Samuele ITA EOK 13:02:00
4 MOSCHETTI Matteo ITA TFS 13:03:00
5 MARTENS Paul GER TJV 13:04:00
6 MARTINELLI Davide ITA APT 13:05:00
7 BAIS Davide ITA EOK 13:06:00
8 ROVNY Ivan RUS GAZ 13:07:00
9 SCULLY Tom NZL EFN 13:08:00
10 ARCHIBALD John GBR EOK 13:09:00
11 HOWES Alex USA EFN 13:10:00
12 PELLAUD Simon SUI ANS 13:11:00
13 VIVIANI Elia ITA COF 13:12:00
14 TRATNIK Jan SLO TBV 13:13:00
15 AFFINI Edoardo ITA TJV 13:14:00
16 TERPSTRA Niki NED TDE 13:15:00
17 TORRES BARCELO Albert ESP MOV 13:16:00
18 CALMEJANE Lilian FRA ACT 13:17:00
19 LANGEVELD Sebastian NED EFN 13:18:00
20 RICHEZE Maximiliano Ariel ARG UAD 13:19:00
21 ROSA Diego ITA ARK 13:20:00
22 DE GENDT Aime BEL IWG 13:21:00
23 MULLEN Ryan IRL TFS 13:22:00
24 MALUCELLI Matteo ITA ANS 13:23:00
25 DENZ Nico GER DSM 13:24:00
26 VANBILSEN Kenneth BEL COF 13:25:00
27 FRISON Frederik BEL LTS 13:26:00
28 ALBANESE Vincenzo ITA EOK 13:27:00
29 VERGAERDE Otto BEL AFC 13:28:00
30 SAGAN Peter SVK BOH 13:29:00
31 HEPBURN Michael AUS BEX 13:30:00
32 BOUDAT Thomas FRA ARK 13:31:00
33 CANOLA Marco ITA GAZ 13:32:00
34 KLUGE Roger GER LTS 13:33:00
35 GAVIRIA RENDON Fernando COL UAD 13:34:00
36 BOIVIN Guillaume CAN ISN 13:35:00
37 PADUN Mark UKR TBV 13:36:00
38 NEKRASOV Denis RUS GAZ 13:37:00
39 CIMOLAI Davide ITA ISN 13:38:00
40 CAPECCHI Eros ITA TBV 13:39:00
41 KANTER Max GER DSM 13:40:00
42 MANZIN Lorrenzo FRA TDE 13:41:00
43 LINDEMAN Bert-Jan NED TQA 13:42:00
44 VAN DER SANDE Tosh BEL LTS 13:43:00
45 VANSPEYBROUCK Pieter BEL IWG 13:44:00
46 BONIFAZIO Niccolo ITA TDE 13:45:00
47 BODNAR Maciej POL BOH 13:46:00
48 MERLIER Tim BEL AFC 13:47:00
49 CLAEYS Dimitri BEL TQA 13:48:00
50 BAUER Jack NZL BEX 13:49:00
51 CHRISTIAN Mark GBR EOK 13:50:00
52 PETIT Adrien FRA TDE 13:51:00
53 VELASCO Simone ITA GAZ 13:52:00
54 VAN LERBERGHE Bert BEL DQT 13:53:00
55 OLIVEIRA Ivo POR UAD 13:54:00
56 MEURISSE Xandro BEL AFC 13:55:00
57 LIEPINS Emils LAT TFS 13:56:00
58 GENIETS Kevin LUX GFC 13:57:00
59 PETERS Nans FRA ACT 13:58:00
60 PICHON Laurent FRA ARK 13:59:00
61 BIERMANS Jenthe BEL ISN 14:00:00
62 WRIGHT Fred GBR TBV 14:01:00
63 BAIS Mattia ITA ANS 14:02:00
64 PUCCIO Salvatore ITA IGD 14:03:00
65 LUDVIGSSON Tobias SWE GFC 14:04:00
66 ARNDT Nikias GER DSM 14:05:00
67 BOARO Manuele ITA APT 14:06:00
68 VINJEBO Emil DEN TQA 14:07:00
69 VAN HOOYDONCK Nathan BEL TJV 14:08:00
70 NIEUWENHUIS Joris NED DSM 14:09:00
71 BISOLTI Alessandro ITA ANS 14:10:00
72 VAN MOER Brent BEL LTS 14:11:00
73 GUERNALEC Thibault FRA ARK 14:12:00
74 BURGHARDT Marcus GER BOH 14:13:00
75 LEDANOIS Kevin FRA ARK 14:14:00
76 MEZGEC Luka SLO BEX 14:15:00
77 VERMEERSCH Gianni BEL AFC 14:16:00
78 BALLERINI Davide ITA DQT 14:17:00
79 BETTIOL Alberto ITA EFN 14:18:00
80 PASQUALON Andrea ITA IWG 14:19:00
81 SKUJINS Toms LAT TFS 14:20:00
82 ROPERO MOLINA Alejandro ESP EOK 14:21:00
83 HIRT Jan CZE IWG 14:22:00
84 KUNG Stefan SUI GFC 14:23:00
85 POLANC Jan SLO UAD 14:24:00
86 VLIEGEN Loic BEL IWG 14:25:00
87 ZEITS Andrey KAZ BEX 14:26:00
88 MUNOZ GIRALDO Daniel COL ANS 14:27:00
89 KOCHETKOV Pavel RUS GAZ 14:28:00
90 ROOSEN Timo NED TJV 14:29:00
91 GANNA Filippo ITA IGD 14:30:00
92 KREUZIGER Roman CZE GAZ 14:31:00
93 VAKOČ Petr CZE AFC 14:32:00
94 OWSIAN Lukasz POL ARK 14:33:00
95 OLIVEIRA Nelson POR MOV 14:34:00
96 OSS Daniel ITA BOH 14:35:00
97 SCHMIDT Mads Wurtz DEN ISN 14:36:00
98 HOFSTETTER Hugo FRA ISN 14:37:00
99 VENDRAME Andrea ITA ACT 14:38:00
100 STANNARD Robert AUS BEX 14:39:00
101 THOMAS Benjamin FRA GFC 14:40:00
102 GESINK Robert NED TJV 14:41:00
103 NIV Guy ISR ISN 14:42:00
104 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello ESP TBV 14:43:00
105 WARBASSE Lawrence USA ACT 14:44:00
106 ASGREEN Kasper DEN DQT 14:45:00
107 JENSEN Christopher DEN BEX 14:46:00
108 MAJKA Rafal POL UAD 14:47:00
109 MADOUAS Valentin FRA GFC 14:48:00
110 SIMMONS Quinn USA TFS 14:49:00
111 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan ESP IGD 14:50:00
112 SIMON Julien FRA TDE 14:51:00
113 KWIATKOWSKI Michal POL IGD 14:52:00
114 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka ESP APT 14:53:00
115 ŠTYBAR Zdeněk CZE DQT 14:54:00
116 CATALDO Dario ITA MOV 14:55:00
117 SCHAR Michael SUI ACT 14:56:00
118 TESFAZION Natnael ERI ANS 14:57:00
119 ALEOTTI Giovanni ITA BOH 14:58:00
120 DE BUYST Jasper BEL LTS 14:59:00
121 PINOT Thibaut FRA GFC 15:00:00
122 CLARKE Simon AUS TQA 15:01:00
123 ALAPHILIPPE Julian FRA DQT 15:02:00
124 CARR Simon GBR EFN 15:03:00
125 VILLELLA Davide ITA MOV 15:04:00
126 BAKELANTS Jan BEL IWG 15:05:00
127 SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo ESP MOV 15:06:00
128 CARUSO Damiano ITA TBV 15:07:00
129 HIGUITA GARCIA Sergio Andres COL EFN 15:08:00
130 SEPULVEDA Eduardo ARG ANS 15:09:00
131 VAN AVERMAET Greg BEL ACT 15:10:00
132 TUSVELD Martijn NED DSM 15:11:00
133 ARANBURU DEBA Alex ESP APT 15:12:00
134 VAN DER POEL Mathieu NED AFC 15:13:00
135 ZAKARIN Ilnur RUS GAZ 15:14:00
136 POZZOVIVO Domenico ITA TQA 15:15:00
137 HAMILTON Christopher AUS DSM 15:16:00
138 KONRAD Patrick AUT BOH 15:17:00
139 THOMAS Geraint GBR IGD 15:18:00
140 CICCONE Giulio ITA TFS 15:19:00
141 BOUCHARD Geoffrey FRA ACT 15:20:00
142 RODRIGUEZ Cristian ESP TDE 15:21:00
143 ROTA Lorenzo ITA IWG 15:22:00
144 FUGLSANG Jakob DEN APT 15:23:00
145 SIVAKOV Pavel RUS IGD 15:24:00
146 FORMOLO Davide ITA UAD 15:25:00
147 DE MARCHI Alessandro ITA ISN 15:26:00
148 DE LA PARTE Victor ESP TDE 15:27:00
149 MOLARD Rudy FRA GFC 15:28:00
150 FOSS Tobias S NOR TJV 15:30:00
151 FELLINE Fabio ITA APT 15:32:00
152 HOULE Hugo CAN APT 15:34:00
153 QUINTANA Nairo COL ARK 15:36:00
154 SOLER Marc ESP MOV 15:38:00
155 YATES Simon Philip GBR BEX 15:40:00
156 NIBALI Vincenzo ITA TFS 15:42:00
157 BARDET Romain FRA DSM 15:44:00
158 ALMEIDA Joao POR DQT 15:46:00
159 WELLENS Tim BEL LTS 15:48:00
160 FABBRO Matteo ITA BOH 15:50:00
161 BERNAL GOMEZ Egan Arley COL IGD 15:52:00
162 LANDA MEANA Mikel ESP TBV 15:54:00
163 VAN AERT Wout BEL TJV 15:56:00
164 POGAČAR Tadej SLO UAD 15:58:00

 

7. etapa Tirreno – Adriatico 2021 poradie

Zdroj: tirrenoadriatico.it

Zdieľaj článok:

Novinky zo sveta cyklistiky

Raz za týždeň na tvoj email a navyše dostaneš zľavu na nákup v procycling.sk

Mohlo by vás zaujímať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.