Sukne v súlade s najnovšími trendmi nájdete v MEDICINE

zdroj: wearmedicine.sk

Viete, aký typ sukne sa hodí pre vašu predstavu? V článku si prečítate zaujímavé informácie o dámskych sukniach. Na konci vám prezradíme, kde zoženiete jedinečné limitované kolekcie sukní vyrobené známymi umelcami a dizajnérmi.

Aký typ sukne je pre vás vhodný na základe vašej postavy?

Milé dámy, vedeli ste o tom, že sukne je možné ľahko prispôsobiť tvaru vašej postavy tak, aby zdôraznili jej prednosti, poprípade zamaskovali slabšie stránky? Ak poznáte tvar svojej postavy, výber sukne bude pre vás hračkou.

Typ postavy hruška a výber sukne

Dámy s postavou hruška disponujú úzkymi ramenami, úzkym pásom a širšími bokmi. Pre typ postavy hruška je ideálna áčková sukňa v tmavších farbách, ktorá zvýrazní pás a zamaskuje silnejšie boky a stehná. Ak ste vysoká, dĺžka sukne môže byť tesne nad kolená, čiže tam, kde sú vaše nohy najužšie. Pri nižších dámach môže byť o čosi kratšia.

Typ postavy jablko a výber sukne

Dámy s postavou jablko sa pýšia štíhlymi nohami, úzkymi bokmi a väčším bruškom. Štíhle nohy sú krásne, a preto ich treba adekvátne ukázať v rovných sukniach nad kolená. Môže ísť o kožené minisukne alebo farebné mierne rozšírené sukne.

Typ postavy presýpacie hodiny a výber sukne

Dámy s postavou presýpacích hodín sa tešia väčšiemu poprsiu, úzkemu pásu a širším bokom. Ideálnou sukňou na túto postavu je taká, ktorá zvýrazní vaše prednosti. K tomu si oblečte upnutý top a budete za hviezdu.

Typ postavy obrátený trojuholník a výber sukne

Dámy s postavou obrátený trojuholník spoznáte podľa širších ramien a užších bokov. Sukňa, ktorá v tomto prípade bude pôsobiť vhodne, je lichobežníkového strihu. Môže byť aj s rozparkom. Vhodné sú aj plisované sukne.

Typ chlapčenskej postavy a výber sukne

Dámy s chlapčenskou postavou majú drobné krivky a menšie poprsie. Skvelým optickým trikom sú rozviate sukne s volánikmi alebo farebné sukne s výraznými vzormi. Nezáleží pritom na tom, či pôjde o veľké kvety, geometrické tvary alebo farebné umelecké dielo.

V e-shope WEAR MEDICINE budete len klik od čarovného outfitu

Poznáte e-shop s oblečením WEAR MEDICINE? Zameriavajú sa na kreatívny prístup k móde a disponujú širokou ponukou sukní rôznych dĺžok a materiálov. Čo sa týka dĺžky, vybrať si môžete z modelov mini, midi alebo maxi. Strihy tu nájdete klasické, lichobežníkové alebo áčkové, takže si môžete vybrať nový kúsok pre každý typ ženskej postavy. Všetko sú to autorské potlače, ktoré vznikli v spolupráci s mladými výtvarníkmi a tattoo umelcami.

Do letných dní si vyberte MEDICINE sukne zo vzdušných tkanín, ktoré umožňujú pokožke dýchať. Na jar či jeseň sú pre vás pripravené plisované, rifľové či kožené a koženkové sukne. V zime budete štýlová zas v tvídovej sukni.

Že sukne nie sú to jediné, čo hľadáte? V tom prípade máme pre vás skvelú správu! E-shop WEAR MEDICINE ponúka toho omnoho viac. Oblečenie, ktoré tu nájdete, osloví najmä tých, ktorí chcú byť trendy, ale nesúhlasia s rutinou. Presvedčte sa samy a vyskladajte si kompletný outfit presne podľa svojich predstáv.

  

Mohlo by vás zaujímať

Pridaj komentár