Topforex ATT Investments uspel v Českom pohári, Štoček na stupni víťazov

Matúš Štoček Kyjov 2021

zdroj: Topforex ATT Investments

Kyjov, 13. júna 2021 – Tím Topforex ATT Investments potvrdil svoju formu pred Majstrovstvami Slovenska a Českej republiky, keď jeho cyklisti skončili v oboch víkendových pretekoch Českého pohára v Kyjove medzi tromi najlepšími. Čech Tomáš Bárta získal v sobotňajšom kritériu striebro, Slovák Matúš Štoček ho napodobnil v nedeľňajších pretekoch.

Nedeľňajšie tretie preteky Českého pohára merali 165 kilometrov a pretekári museli do cieľa absolvovať pätnásť 11-kilometrových okruhov. Vďaka skvelej spolupráci sa do finálovej desiatky dostalo 5 zástupcov Topforex ATT Investments a len záverečná taktická chyba zabránila Matúšovi Štočekovi zaútočiť na víťaza Richarda Habermanna (Sparta Praha) a získal 2. miesto. Hlavnú skupinu vyhral Tomáš Bárta a to mu zaručilo celkové tretie miesto. Topforex ATT Investments zvíťazil v kategórii tímov.

Sobotňajšie Kritérium Kyjovské Slovácko sa jazdilo na 24 kôl a každé tretie kolo bolo bodované. Skvelé výkony tímu pomohli Bártovi k pódiovému umiestneniu. „Výkon tímu je sľubný,“ uviedol športový riaditeľ Topforex ATT Investments Petr Kaltofen.

Tím Topforex ATT Investments sa teraz presúva na Slovensko, kde sa od štvrtka uskutočnia spoločné majstrovstvá Českej a Slovenskej republiky, kde sa tím zúčastní vo štvrtok časovky U23 a v nedeľu 20. júna hromadných pretekov v kategórii ELITE.