21. etapa Giro d’Italia 2020 poradie jazdcov na štarte časovky

Giro d'Italia 2020
Giro d'Italia 2020 FIlippo Ganna

zdroj: twitter.com/giroditalia

21. etapa Giro d’Italia 2020 je individuálna časovka. Štartuje sa podľa celkového poradia jazdcov, ale opačným smerom. Pozrite si poradie a štartovacie časy jazdcov v poslednej etape talianskej Grand Tour. Vyznačení jazdci sú favoriti na víťazstvo v časovke alebo sú dôležitými pretekármi v boji o ružový dres a Peter Sagan.

Popis trasy a favoritov nájdete TU.



25. októbra 2020
Dĺžka
: 15,7 km
Profil: rovinatá individuálna časovka, 3 výškové metre nahor, 16 nadol
Štart (prvý pretekár): 13:20 LSEČ, Cernusco sul Naviglio
Predpokladaný dojazd (posledný pretekár): ~16:30 LSEČ, Miláno (Piazza Duomo)
Vysielanie, live prenos: Eurosport 1 od 12:25



21. etapa Giro d’Italia 2020 poradie a čas štartu:

Poradie PRIEZVISKO Meno NÁRODNOSŤ TÍM ČAS_ŠTARTU

1 DIBBEN Jonathan GBR LTS 13:40:00
2 SAGIV Guy ISR ISN 13:41:00
3 HODEG Alvaro Jose COL DQT 13:42:00
4 MATHIS Marco GER COF 13:43:00
5 MAZZUCCO Fabio ITA BCF 13:44:00
6 GUARNIERI Jacopo ITA GFC 13:45:00
7 BEVILACQUA Simone ITA THR 13:46:00
8 BRANDLE Matthias AUT ISN 13:47:00
9 LONARDI Giovanni ITA BCF 13:48:00
10 KONOVALOVAS Ignatas LTU GFC 13:49:00
11 ZABEL Rick GER ISN 13:50:00
12 KEISSE Iljo BEL DQT 13:51:00
13 DEMARE Arnaud FRA GFC 13:52:00
14 DOWSETT Alex GBR ISN 13:53:00
15 HAAS Nathan AUS COF 13:54:00
16 CIMOLAI Davide ITA ISN 13:55:00
17 CONSONNI Simone ITA COF 13:56:00
18 HANSEN Adam James AUS LTS 13:57:00
19 GUGLIELMI Simon FRA GFC 13:58:00
20 SCOTSON Miles AUS GFC 13:59:00
21 SUNDERLAND Dylan AUS NTT 14:00:00
22 VIVIANI Elia ITA COF 14:01:00
23 MORTON Lachlan AUS EF1 14:02:00
24 CONTRERAS Rodrigo COL AST 14:03:00
25 FIORELLI Filippo ITA BCF 14:04:00
26 BODNAR Maciej POL BOH 14:05:00
27 FRAPPORTI Marco ITA THR 14:06:00
28 TORRES Albert ESP MOV 14:07:00
29 WHELAN James AUS EF1 14:08:00
30 GRADEK Kamil POL CCC 14:09:00
31 RESTREPO Jhonatan COL ANS 14:10:00
32 BAIS Mattia ITA ANS 14:11:00
33 CONTI Valerio ITA UAD 14:12:00
34 ZANA Filippo ITA BCF 14:13:00
35 RUMAC Josip CRO ANS 14:14:00
36 OLDANI Stefano ITA LTS 14:15:00
37 BJERG Mikkel DEN UAD 14:16:00
38 CAMPENAERTS Victor BEL NTT 14:17:00
39 ZARDINI Edoardo ITA THR 14:18:00
40 BENEDETTI Cesare ITA BOH 14:19:00
41 ROTA Lorenzo ITA THR 14:20:00
42 SAGAN Peter SVK BOH 14:21:00
43 ROMANO Francesco ITA BCF 14:22:00
44 BISOLTI Alessandro ITA ANS 14:23:00
45 ARASHIRO Yukiya JPN TBM 14:24:00
46 VAN EMPEL Etienne NED THR 14:25:00
47 ČERNÝ Josef CZE CCC 14:26:00
48 CAPECCHI Eros ITA TBM 14:27:00
49 DENZ Nico GER SUN 14:28:00
50 WYSS Danilo SUI NTT 14:29:00
51 CHIRICO Luca ITA ANS 14:30:00
52 CARBONI Giovanni ITA BCF 14:31:00
53 HOLMES Matthew GBR LTS 14:32:00
54 LE TURNIER Mathias FRA COF 14:33:00
55 CARRETERO Hector ESP MOV 14:34:00
56 CEPEDA Jefferson ECU ANS 14:35:00
57 FRANKINY Kilian SUI GFC 14:36:00
58 SOBRERO Matteo ITA NTT 14:37:00
59 CLARKE Simon AUS EF1 14:38:00
60 RAVANELLI Simone ITA ANS 14:39:00
61 HÄNNINEN Jaakko FIN ALM 14:40:00
62 BALLERINI Davide ITA DQT 14:41:00
63 PELLAUD Simon SUI ANS 14:42:00
64 PADUN Mark UKR TBM 14:43:00
65 HAGA Chad USA SUN 14:44:00
66 MALECKI Kamil POL CCC 14:45:00
67 POLJANSKI Pawel POL BOH 14:46:00
68 CATALDO Dario ITA MOV 14:47:00
69 CAICEDO Jonathan ECU EF1 14:48:00
70 ROSSKOPF Joseph USA CCC 14:49:00
71 ROSSETTO Stephane FRA COF 14:50:00
72 TRATNIK Jan SLO TBM 14:51:00
73 GANNA Filippo ITA IGD 14:52:00
74 VANHOUCKE Harm BEL LTS 14:53:00
75 NOVAK Domen SLO TBM 14:54:00
76 PUCCIO Salvatore ITA IGD 14:55:00
77 RUBIO Einer Augusto COL MOV 14:56:00
78 SEPULVEDA Eduardo ARG MOV 14:57:00
79 BOUCHARD Geoffrey FRA ALM 14:58:00
80 GEBREIGZABHIER Amanuel ERI NTT 14:59:00
81 GREGAARD WILSLY Jonas DEN AST 15:00:00
82 CONCI Nicola ITA TFS 15:01:00
83 TONELLI Alessandro ITA BCF 15:02:00
84 VENDRAME Andrea ITA ALM 15:03:00
85 BERNARD Julien FRA TFS 15:04:00
86 NAVARRO Daniel ESP ISN 15:05:00
87 BATTAGLIN Enrico ITA TBM 15:06:00
88 RODRIGUEZ Oscar ESP AST 15:07:00
89 ARMEE Sander BEL LTS 15:08:00
90 HANSEN Jesper DEN COF 15:09:00
91 DOMBROWSKI Joseph Lloyd USA UAD 15:10:00
92 HAGEN Carl Fredrik NOR LTS 15:11:00
93 DE GENDT Thomas BEL LTS 15:12:00
94 VILLELLA Davide ITA MOV 15:13:00
95 ULISSI Diego ITA UAD 15:14:00
96 BIDARD Francois FRA ALM 15:15:00
97 MEINTJES Louis RSA NTT 15:16:00
98 DENNIS Rohan AUS IGD 15:17:00
99 NIBALI Antonio ITA TFS 15:18:00
100 DE LA PARTE Victor ESP CCC 15:19:00
101 GUERREIRO Ruben POR EF1 15:20:00
102 KANGERT Tanel EST EF1 15:21:00
103 MOSCA Jacopo ITA TFS 15:22:00
104 HONORE Mikkel Frolich DEN DQT 15:23:00
105 HAMILTON Christopher AUS SUN 15:24:00
106 SERRY Pieter BEL DQT 15:25:00
107 VALTER Attila HUN CCC 15:26:00
108 TUSVELD Martijn NED SUN 15:27:00
109 FELLINE Fabio ITA AST 15:28:00
110 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan ESP IGD 15:29:00
111 FABBRO Matteo ITA BOH 15:30:00
112 ZAKARIN Ilnur RUS CCC 15:31:00
113 OOMEN Sam NED SUN 15:32:00
114 O’CONNOR Ben AUS NTT 15:33:00
115 PEDRERO Antonio ESP MOV 15:34:00
116 SWIFT Ben GBR IGD 15:35:00
117 WARBASSE Lawrence USA ALM 15:36:00
118 PEINTRE Aurelien FRA ALM 15:37:00
119 MCNULTY Brandon USA UAD 15:38:00
120 KNOX James GBR DQT 15:39:00
121 SAMITIER Sergio ESP MOV 15:40:00
122 MAJKA Rafal POL BOH 15:41:00
123 POZZOVIVO Domenico ITA NTT 15:42:00
124 PERNSTEINER Hermann AUT TBM 15:45:00
125 MASNADA Fausto ITA DQT 15:48:00
126 KONRAD Patrick AUT BOH 15:51:00
127 NIBALI Vincenzo ITA TFS 15:54:00
128 FUGLSANG Jakob DEN AST 15:57:00
129 ALMEIDA Joao POR DQT 16:00:00
130 BILBAO Pello ESP TBM 16:03:00
131 KELDERMAN Wilco NED SUN 16:06:00
132 GEOGHEGAN HART Tao GBR IGD 16:09:00
133 HINDLEY Jai AUS SUN 16:12:00



zdroj: tissotiming.com

Zdieľaj článok:

Mohlo by vás zaujímať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.