1. etapa Giro d’Italia 2021 poradie v časovke: Kedy ide Peter Sagan?

1. etapa Giro d'Italia 2021 poradie

zdroj: https://twitter.com/INEOSGrenadiers

1. etapa Giro d’Italia 2021 je individuálna časovka v Turíne. Pozrite si poradie a štartovacie časy jazdcov na začiatku talianskej Grand Tour. Vyznačení jazdci sú favoriti na víťazstvo v časovke alebo sú dôležitými pretekármi v boji o ružový dres a Peter Sagan.

Najväčšími favoritmi sú jazdci ako Filippo Ganna (INS), Rémi Cavagna (DQT) alebo Joao Almeida (DQT).

Popis trasy a favoritov nájdete TU.

sobota 8. mája 2021
Dĺžka
: 8,6 km
Profil: rovinatá individuálna časovka, 46 výškových metrov nahor, 62 nadol
Štart (prvý pretekár): 14:00 LSEČ, Turín
Predpokladaný dojazd (posledný pretekár): ~17:15 LSEČ, Turín

Profil: 1. etapa Giro d’Italia 2021

1. etapa Giro d'Italia 2021
1. etapa Giro d’Italia 2021 poradie. zdroj: giroditalia.it

1. etapa Giro d’Italia 2021 poradie a čas štartu:

Poradie štartovacie_číslo PRIEZVISKO Meno NÁRODNOSŤ TÍM ČAS_ŠTARTU

1 36 TAGLIANI Filippo ITA ANS 14:00:00
2 154 DEKKER David Y NED TJV 14:01:00
3 202 CAMPENAERTS Victor BEL TQA 14:02:00
4 109 VAN GARDEREN Tejay USA EFN 14:03:00
5 72 ALEOTTI Giovanni Y ITA BOH 14:04:00
6 44 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka ESP APT 14:05:00
7 216 MOLLEMA Bauke NED TFS 14:06:00
8 165 KLUGE Roger GER LTS 14:07:00
9 68 ZOCCARATO Samuele Y ITA BCF 14:08:00
10 12 BIDARD François FRA ACT 14:09:00
11 175 PEDRERO Antonio ESP MOV 14:10:00
12 95 KEISSE Iljo BEL DQT 14:11:00
13 2 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan ESP IGD 14:12:00
14 183 JENSEN Christopher DEN BEX 14:13:00
15 147 NEILANDS Krists LAT ISN 14:14:00
16 88 VIVIANI Attilio Y ITA COF 14:15:00
17 52 ARASHIRO Yukiya JPN TBV 14:16:00
18 122 BADILATTI Matteo SUI GFC 14:17:00
19 111 BELLETTI Manuel ITA EOK 14:18:00
20 133 KREDER Wesley NED IWG 14:19:00
21 196 KANTER Max Y GER DSM 14:20:00
22 227 RICHEZE Maximiliano Ariel ARG UAD 14:21:00
23 24 KRIEGER Alexander GER AFC 14:22:00
24 38 VENCHIARUTTI Nicola Y ITA ANS 14:23:00
25 156 GROENEWEGEN Dylan NED TJV 14:24:00
26 201 NIZZOLO Giacomo ITA TQA 14:25:00
27 102 CAICEDO Jonathan ECU EFN 14:26:00
28 73 BENEDETTI Cesare ITA BOH 14:27:00
29 46 SANCHEZ Luis Leon ESP APT 14:28:00
30 214 DE KORT Koen NED TFS 14:29:00
31 161 EWAN Caleb AUS LTS 14:30:00
32 67 ZANA Filippo Y ITA BCF 14:31:00
33 16 NAESEN Lawrence BEL ACT 14:32:00
34 174 OLIVEIRA Nelson POR MOV 14:33:00
35 94 HONORE Mikkel Y DEN DQT 14:34:00
36 6 NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel Y ECU IGD 14:35:00
37 185 MEYER Cameron AUS BEX 14:36:00
38 145 DE MARCHI Alessandro ITA ISN 14:37:00
39 81 VIVIANI Elia ITA COF 14:38:00
40 53 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Peio ESP TBV 14:39:00
41 128 VAN DEN BERG Lars Y NED GFC 14:40:00
42 116 GAVAZZI Francesco ITA EOK 14:41:00
43 134 MINALI Riccardo ITA IWG 14:42:00
44 194 DENZ Nico GER DSM 14:43:00
45 224 DOMBROWSKI Joseph Lloyd USA UAD 14:44:00
46 23 JANSSENS Jimmy BEL AFC 14:45:00
47 34 RAVANELLI Simone ITA ANS 14:46:00
48 157 MARTENS Paul GER TJV 14:47:00
49 204 LINDEMAN Bert-Jan NED TQA 14:48:00
50 103 CARR Simon Y GBR EFN 14:49:00
51 78 OSS Daniel ITA BOH 14:50:00
52 42 BATTISTELLA Samuele Y ITA APT 14:51:00
53 218 MOSCHETTI Matteo Y ITA TFS 14:52:00
54 163 DE GENDT Thomas BEL LTS 14:53:00
55 66 MARENGO Umberto ITA BCF 14:54:00
56 13 BOUCHARD Geoffrey FRA ACT 14:55:00
57 176 RUBIO REYES Einer Augusto Y COL MOV 14:56:00
58 98 SERRY Pieter BEL DQT 14:57:00
59 7 PUCCIO Salvatore ITA IGD 14:58:00
60 187 SCHULTZ Nicholas AUS BEX 14:59:00
61 143 BRANDLE Matthias AUT ISN 15:00:00
62 87 SABATINI Fabio ITA COF 15:01:00
63 58 VALLS FERRI Rafael ESP TBV 15:02:00
64 125 REICHENBACH Sebastien SUI GFC 15:03:00
65 113 CHRISTIAN Mark GBR EOK 15:04:00
66 138 VAN DER HOORN Taco NED IWG 15:05:00
67 195 HAMILTON Christopher AUS DSM 15:06:00
68 223 COVI Alessandro Y ITA UAD 15:07:00
69 21 MERLIER Tim BEL AFC 15:08:00
70 37 TESFAZION Natnael Y ERI ANS 15:09:00
71 153 BOUWMAN Koen NED TJV 15:10:00
72 203 FRANKINY Kilian SUI TQA 15:11:00
73 104 GUERREIRO Ruben POR EFN 15:12:00
74 76 FABBRO Matteo ITA BOH 15:13:00
75 41 VLASOV Aleksandr Y RUS APT 15:14:00
76 211 NIBALI Vincenzo ITA TFS 15:15:00
77 164 GOOSSENS Kobe Y BEL LTS 15:16:00
78 63 CARBONI Giovanni ITA BCF 15:17:00
79 11 GALLOPIN Tony FRA ACT 15:18:00
80 178 VILLELLA Davide ITA MOV 15:19:00
81 96 KNOX James GBR DQT 15:20:00
82 5 MOSCON Gianni ITA IGD 15:21:00
83 186 NIEVE ITURRALDE Mikel ESP BEX 15:22:00
84 148 NIV Guy ISR ISN 15:23:00
85 83 CONSONNI Simone ITA COF 15:24:00
86 55 MADER Gino Y SUI TBV 15:25:00
87 124 GUGLIELMI Simon Y FRA GFC 15:26:00
88 114 DINA Marton Y HUN EOK 15:27:00
89 136 PETILLI Simone ITA IWG 15:28:00
90 198 STORER Michael Y AUS DSM 15:29:00
91 226 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian COL UAD 15:30:00
92 26 RIESEBEEK Oscar NED AFC 15:31:00
93 32 PELLAUD Simon SUI ANS 15:32:00
94 155 FOSS Tobias S Y NOR TJV 15:33:00
95 208 WISNIOWSKI Lukasz POL TQA 15:34:00
96 105 KEUKELEIRE Jens BEL EFN 15:35:00
97 77 GROSSSCHARTNER Felix AUT BOH 15:36:00
98 48 TEJADA CANACUE Harold Alfonso Y COL APT 15:37:00
99 212 BRAMBILLA Gianluca ITA TFS 15:38:00
100 162 DE BUYST Jasper BEL LTS 15:39:00
101 64 FIORELLI Filippo ITA BCF 15:40:00
102 18 WARBASSE Lawrence USA ACT 15:41:00
103 173 JORGENSON Matteo Y USA MOV 15:42:00
104 93 CAVAGNA Remi FRA DQT 15:43:00
105 4 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe Y COL IGD 15:44:00
106 184 KANGERT Tanel EST BEX 15:45:00
107 144 CIMOLAI Davide ITA ISN 15:46:00
108 85 LAFAY Victor Y FRA COF 15:47:00
109 56 MOHORIC Matej SLO TBV 15:48:00
110 127 VALTER Attila Y HUN GFC 15:49:00
111 115 FORTUNATO Lorenzo Y ITA EOK 15:50:00
112 131 HIRT Jan CZE IWG 15:51:00
113 197 ROCHE Nicolas IRL DSM 15:52:00
114 221 FORMOLO Davide ITA UAD 15:53:00
115 27 VERMEERSCH Gianni BEL AFC 15:54:00
116 33 PONOMAR Andrii Y UKR ANS 15:55:00
117 152 AFFINI Edoardo Y ITA TJV 15:56:00
118 206 SCHMID Mauro Y SUI TQA 15:57:00
119 101 CARTHY Hugh John GBR EFN 15:58:00
120 74 BODNAR Maciej POL BOH 15:59:00
121 47 SOBRERO Matteo Y ITA APT 16:00:00
122 215 GHEBREIGZABHIER Amanuel ERI TFS 16:01:00
123 166 MARCZYNSKI Tomasz POL LTS 16:02:00
124 65 GABBURO Davide ITA BCF 16:03:00
125 15 GOUGEARD Alexis FRA ACT 16:04:00
126 172 CATALDO Dario ITA MOV 16:05:00
127 97 MASNADA Fausto ITA DQT 16:06:00
128 8 SIVAKOV Pavel Y RUS IGD 16:07:00
129 188 SCOTSON Callum Y AUS BEX 16:08:00
130 146 DOWSETT Alex GBR ISN 16:09:00
131 86 ROCHAS Remy Y FRA COF 16:10:00
132 54 CARUSO Damiano ITA TBV 16:11:00
133 123 DUCHESNE Antoine CAN GFC 16:12:00
134 112 ALBANESE Vincenzo Y ITA EOK 16:13:00
135 137 TAARAMAE Rein EST IWG 16:14:00
136 192 ARNDT Nikias GER DSM 16:15:00
137 222 CONTI Valerio ITA UAD 16:16:00
138 25 LEYSEN Senne Y BEL AFC 16:17:00
139 31 CEPEDA Jefferson Y ECU ANS 16:18:00
140 158 VAN EMDEN Jos NED TJV 16:19:00
141 207 WALSCHEID Maximilian Richard GER TQA 16:20:00
142 106 VAN DEN BERG Julius Y NED EFN 16:21:00
143 71 SAGAN Peter SVK BOH 16:22:00
144 45 PRONSKIY Vadim Y KAZ APT 16:23:00
145 213 CICCONE Giulio ITA TFS 16:24:00
146 167 OLDANI Stefano Y ITA LTS 16:25:00
147 62 BATTAGLIN Enrico ITA BCF 16:26:00
148 14 CHAMPOUSSIN Clement Y FRA ACT 16:27:00
149 177 TORRES BARCELO Albert ESP MOV 16:28:00
150 92 ALMEIDA Joao Y POR DQT 16:29:00
151 1 BERNAL GOMEZ Egan Arley Y COL IGD 16:30:00
152 181 YATES Simon Philip GBR BEX 16:31:00
153 141 MARTIN Daniel IRL ISN 16:32:00
154 84 EDET Nicolas FRA COF 16:33:00
155 57 TRATNIK Jan SLO TBV 16:34:00
156 126 SEIGLE Romain FRA GFC 16:35:00
157 117 RAVASI Edward ITA EOK 16:36:00
158 132 HERMANS Quinten BEL IWG 16:37:00
159 191 HINDLEY Jai Y AUS DSM 16:38:00
160 228 ULISSI Diego ITA UAD 16:39:00
161 28 VERVAEKE Louis BEL AFC 16:40:00
162 35 SEPULVEDA Eduardo ARG ANS 16:41:00
163 151 BENNETT George NZL TJV 16:42:00
164 205 POZZOVIVO Domenico ITA TQA 16:43:00
165 107 BETTIOL Alberto ITA EFN 16:44:00
166 75 BUCHMANN Emanuel GER BOH 16:45:00
167 43 FELLINE Fabio ITA APT 16:46:00
168 217 MOSCA Jacopo ITA TFS 16:47:00
169 168 VANHOUCKE Harm Y BEL LTS 16:48:00
170 61 VISCONTI Giovanni ITA BCF 16:49:00
171 17 VENDRAME Andrea ITA ACT 16:50:00
172 171 SOLER Marc ESP MOV 16:51:00
173 91 EVENEPOEL Remco Y BEL DQT 16:52:00
174 3 GANNA Filippo Y ITA IGD 16:53:00
175 182 HEPBURN Michael AUS BEX 16:54:00
176 142 BEVIN Patrick NZL ISN 16:55:00
177 82 BERHANE Natnael ERI COF 16:56:00
178 51 LANDA MEANA Mikel ESP TBV 16:57:00
179 121 MOLARD Rudy FRA GFC 16:58:00
180 118 RIVI Samuele Y ITA EOK 16:59:00
181 135 PASQUALON Andrea ITA IWG 17:00:00
182 193 BARDET Romain FRA DSM 17:01:00
183 225 GAVIRIA RENDON Fernando COL UAD 17:02:00
184 22 DE BONDT Dries BEL AFC 17:03:00

 

Zdroj 1. etapa Giro d’Italia 2021 poradie: Tissot Timing

  

Mohlo by vás zaujímať

Pridaj komentár